Wynajem busów 9-osobowych w Tarnowie

opel vivaro
Opel Viavro
Rok produkcji 2010 - 10 szt.
Renault Trafic
Renualt Trafic
Rok produkcji 2017 - 2 szt.
Renault Trafic
Renualt Trafic
Rok produkcji 2014 - 10 szt.
Banner image
Volkswagen Caravele
Rok produkcji 2015 - 2 szt.
Banner image
Volkswagen Caravele
Rok produkcji 2015
Banner image
Opel Vivaro
Rok produkcji 2015

Oferta naszej wypożyczalni obejmuje nie tylko samochody osobowe i dostawcze, ale także nowoczesne busy 9-osobowe. Doskonale sprawdzą się one podczas wyjazdów rodzinnych, podczas wakacji czy rozmaitych okoliczności. Dodatkowo, 9-osobowe busy są również bardzo przydatne podczas służbowych i firmowych wyjazdów, oferując komfortowy transport dla pracowników.

Wypożyczalnia busów Tarnów

W niektórych sytuacjach podstawowa, 5-osobowa wersja auta nie jest wystarczająca. Transport większej liczby osób, na przykład na szkolenie służbowe, czy wakacyjny wypad w góry z grupą przyjaciół czasami wymaga większej ilości miejsc w aucie. Ważna jest także wtedy spora przestrzeń ładunkowa. Wypożyczalnia busów osobowych Tarnów OMT wychodzi naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferując doskonałe, nowoczesne i bardzo wygodne busy 9-osobowe.

Nasze busy są regularnie serwisowane, aby zapewnić Ci bezpieczną podróż. Regularnie oddajemy je w ręce najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Dzięki temu przeprowadzane przez nich prace serwisowe są najwyższej jakości. Decydując się na skorzystanie z usług wypożyczalni busów w Tarnowie zyskujesz pewność, że nie ulegną one przypadkowej awarii i możesz z powodzeniem przemieszczać się nimi nawet w bardzo długie trasy.

Nasze usługi są niezwykle korzystne cenowo, a w dodatku ograniczamy zbędne formalności do minimum. Wynajmuj szybko i bezproblemowo! Konkurencyjne ceny wyróżniają nas spośród pozostałych firm na lokalnym rynku i nie tylko. Skorzystaj z usług wypożyczalni OMT i ciesz się bezpieczną jazdą, kiedy tylko jej potrzebujesz. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz pod numerem 504 290 300 lub 507 600 212!

Wynajem busów Tarnów – oferta

W naszej ofercie znalazły się pojazdy od renomowanych producentów, dlatego możesz liczyć wyłącznie na 9-osobowego busa wysokiej jakości. Zapewni on komfortową podróż, bez względu na przeznaczenie. Postaw na przestronny Opel Vivaro lub ciesz się wygodną jazdą w nowoczesnym Renault Trafic. To najbardziej polecane busy 9-osobowe na rynku!

Dzięki usłudze wynajmu busów w Tarnowie, tanio, szybko i wygodnie nabędziesz pojazd, jakiego potrzebujesz. Chcąc zapewnić wygodę naszym klientom, nieustannie poszerzamy ofertę i dbamy o flotę samochodową. Wypożyczalnia busów w Tarnowie umożliwia nie tylko zamówienie samochodu dostawczego, ale także minibusa.

Ile kosztuje wynajęcie busa na 9 osób?

Nasza firma oferuje zarówno wynajem długoterminowy, jak i krótkoterminowy. Dlatego z pewnością znajdziesz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań. Nasz cennik prezentuje się bardzo korzystnie na tle konkurencji.

Nie musisz już obawiać się o swobodne przemieszczanie po mieście z większą grupą podróżujących z Tobą osób. Wypożyczalnia busów umożliwia najwygodniejszą opcję poruszania się po pięknych ulicach Tarnowa, okolic i nie tylko! Możesz jechać, gdzie chcesz, bez dostosowywania się do rozkładu jazdy komunikacji miejskiej – szybko, bezpiecznie i przede wszystkim komfortowo.

Zadzwoń