Wynajem samochodów dostawczych Tarnów

Banner image
Volkswagen Caddy
Rok produkcji 2021 - 1 szt.
Banner image
Nissan NV200
Rok produkcji 2019
Fiat Ducato
Fiat Ducato Maxi
Rok produkcji 2019 - 1 szt.
sprinter
Mercedes Sprinter
Rok produkcji 2015 - 1 szt.
Ford TRansit
Ford Transit Wywrotka
Rok produkcji 2011 - 1 szt.
fiat ducato
Fiat Ducato Plandeka
Rok produkcji 2020 - 1 szt.
Banner image
Citroen Jumper L3H2
Rok produkcji 2021

Poszukujesz samochodu dostawczego do wynajęcia? Szykuje się przeprowadzka lub potrzebujesz przetransportować wielkogabarytowe przedmioty? Wynajmij samochód dostawczy w korzystnych warunkach i nie martw się niczym więcej! Skontaktuj się z naszym zespołem pod numerem 504 290 300 lub 507 600 212, aby dowiedzieć się więcej!

W ofercie naszej wypożyczalni samochodów dostawczych OMT znajdziesz wiele atrakcyjnych propozycji pojazdów zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Oferujemy wynajem długoterminowy i krótkoterminowy, co pozwoli dopasować ofertę do Twoich potrzeb.

Kiedy wynająć samochód dostawczy?

Wynajem samochodów dostawczych to idealne rozwiązanie nie tylko przy okazji przeprowadzek. Jeżeli jesteś właścicielem firmy i pragniesz rozbudować flotę swoich pojazdów bez ich zakupu, nasza oferta będzie idealna dla Ciebie. Pozwala to ominąć szereg problematycznych kwestii i zdecydowanie ułatwia funkcjonowanie firmy!

Nie zawsze mamy możliwość przewiezienia wszystkich niezbędnych rzeczy naszym samochodem. Przy okazji wydarzeń takich jak przeprowadzki, nieocenioną pomocą może okazać się możliwość wykorzystania samochodu dostawczego. Dla takich Klientów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę wynajmu samochodów dostawczych krótkoterminowo.

Jeżeli jesteś właścicielem firmy i poszukujesz długoterminowego rozwiązania, trafiłeś doskonale! Dobrze rozumiemy, że zakup pojazdu dostawczego może okazać się dużym wydatkiem. Często firmy szukają sposobu na obniżenie kosztów, zwłaszcza na początku działalności. Dla takich Klientów stworzyliśmy naszą ofertę wynajmu długoterminowego samochodów dostawczych oraz busów. Z nami dopasujesz warunki umowy do swoich potrzeb i przekonasz się, jak wygodnym rozwiązaniem jest wynajęcie dostawczaka.

Jakie warunki należy spełnić, aby wynająć samochód dostawczy?

Najlepsze jest to, że nie musisz spełniać żadnych wyjątkowych warunków, aby móc prowadzić samochód dostawczy! Wystarczy Ci prawo jazdy kategorii B. W naszej ofercie znajdziesz pojazdy, które ważą poniżej 3,5 tony, dzięki czemu nie potrzebujesz specjalnych kwalifikacji do ich prowadzenia!

Zadzwoń