Wypożyczalnia samochodów premium w Tarnowie

Banner image
AUDI A3
Rok produkcji 2017- 1 szt.
Banner image
OPEL INSIGNIA
Rok produkcji 2017- 1 szt.
Banner image
VOLKSWAGEN PASSAT
Rok produkcji 2019 - 1 szt.
Banner image
BMW X3
Rok produkcji 2014 - 1 szt.
Banner image
AUDI A4
Rok produkcji 2019- 1 szt.
Banner image
SKODA OCTAVIA
Rok produkcji 2019 - 1 szt.
Banner image
BMW X3
Rok produkcji 2018 - 1 szt.
Banner image
PEUGEOT 508
Rok produkcji 2020 - 1 szt.
ford mondeo
FORD FUSION
Rok produkcji 2017 - 1 szt.
Banner image
OPEL GRANDLAND X
Rok produkcji 2017 - 1 szt.
Banner image
VOLKSWAGEN TIGUAN
Rok produkcji 2017- 1 szt.
modeo
FORD MONDEO
Rok produkcji 2015 - 1 szt.
audi a3
AUDI A3
Rok produkcji 2016 - 1 szt.
Banner image
VOLKSWAGEN TIGUAN
Rok produkcji 2017- 1 szt.

Pasja do samochodów nie przemija – wiele osób może potwierdzić, że z czasem staje się jeszcze bardziej wyrafinowana i wymagająca. Rodzi się pragnienie nie tylko częstszej jazdy, ale także chcemy prowadzić coraz bardziej ekskluzywne pojazdy. Nasza wypożyczalnia samochodów luksusowych na wynajem krótkoterminowy i długoterminowy jest zawsze do Twojej dyspozycji. Chcemy spełnić Twoje potrzeby w zakresie podróżowania pojazdami segmentów premium.

Skorzystaj z usługi naszej wypożyczalni samochodów premium – zawsze, gdy masz ochotę przejechać się autem od najbardziej znanych producentów. Posiadamy pojazdy takie jak BMW, Mercedes czy Audi. Długoterminowy wynajem samochodów marek premium to idealny sposób, by zawsze korzystać z tego, co najlepsze. Skontaktuj się z naszym zespołem pod numerem 504 290 300 lub 507 600 212, aby dowiedzieć się więcej!

Wypożyczalnia samochodów luksusowych Tarnów

Nasza flota samochodów luksusowych w Tarnowie ciągle się powiększa. Wszystko z myślą o zapewnieniu naszym klientom odpowiedniego pojazd, uwzględniającego ich potrzeby i preferencje.

W naszych umowach nie znajdziesz żadnych kruczków prawnych, ani haczyków zapisanych drobnym druczkiem. Dokładnie wiesz, na jakich warunkach wypożyczasz auto. Formalności są ograniczone do minimum, żebyś nie musiał obawiać się o papierologię, a zamiast tego cieszył się prowadzeniem samochodu najwyższej klasy.

Systematycznie dbamy o stan techniczny naszej floty, myjemy i dezynfekujemy auta po każdym wynajmie oraz zapewniamy pełny bak. O nic nie musisz się martwić – wsiadasz i jedziesz! Zapewniamy nie tylko bogatą flotę samochodów osobowych klasy premium do użytku klienta, ale również oferujemy usługę wynajmu samochodów dostawczych i busów 9-osobowych.

Nie ograniczamy się do stałej floty pojazdów i gamy usług – nieustannie je poszerzamy, abyś mógł czuć się w pełni usatysfakcjonowany współpracą z naszą wypożyczalnią OMT w Tarnowie. Z naszej pasji do samochodów klasy premium zrodził się pomysł, by my i nasi klienci codziennie mogli korzystać z aut pięknych, eleganckich, i nowoczesnych. Poprzez usługi wypożyczania samochodów premium dostarczamy sobie i naszym klientom niezapomnianych emocji związanych z prowadzeniem takich pojazdów, lub możliwością dbania o ich doskonały stan i nienaganny wygląd.

Zadzwoń