Wypożyczalnia samochodów sportowych w Tarnowie

Banner image
BMW M235i
Rok produkcji 2021 - 1 szt.
Banner image
FORD FOCUS ST-LINE
Rok produkcji 2018 - 1 szt.
bmw f530
BMW 5 F10
Rok produkcji 2014 - 1 szt.
ford mondeo
FORD FUSION
Rok produkcji 2017 - 1 szt.
audi a1
AUDI A1
Rok produkcji 2015 - 1 szt.
Banner image
BMW F40
Rok produkcji 2020 - 1 szt.

Wypożyczalnia OMT w swojej ofercie posiada także samochody sportowe, które pozwolą Ci poczuć się jak prawdziwy rajdowiec. Zachęcamy do wynajmu aut sportowych na terenie Tarnowa i okolic z naszą wypożyczalnią!

Piękne i sportowe samochody zwrócą uwagę każdego, kogo napotkasz na swojej drodze. Wiemy, że w przypadku aut sportowych liczy się nie tylko to, aby były szybkie, ale także eleganckie i w świetnej kondycji technicznej. Wtedy zrobią wrażenie w każdej sytuacji i nie zawiodą Cię niespodziewaną usterką. Spraw sobie przyjemność, spełnij marzenie i zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie w naszej ofercie wynajmu samochodów sportowych. Skontaktuj się z naszym zespołem pod numerem 504 290 300 lub 507 600 212, aby dowiedzieć się więcej!

Wynajem samochodów sportowych w Tarnowie

Piękno sportowego i luksusowego auta płynie nie tylko z zewnątrz, ale w dużej mierze za to, co w środku. Wszystkie samochody z naszej floty są poddawane regularnemu serwisowaniu i są dokładnie sprawdzane przez najlepszych specjalistów. Dzięki naszej wypożyczalni, możesz w rozsądnej cenie prowadzić samochód swoich marzeń, który pozwoli Ci poczuć adrenalinę płynącą z szybkiej jazdy.

Dbamy także o to, aby nasi klienci czuli się w naszej wypożyczalni aut sportowych, jak najbardziej komfortowo. Z przyjemnością prezentujemy nasze modele, nie tylko na stronie internetowej, ale także chętnie o nich opowiadamy na miejscu. Nasza wypożyczalnia w Tarnowie oferuje spektrum różnych aut, które dostosują się do rozmaitych preferencji naszych klientów.

Nie tylko osiągi mają tu znaczenie, ale także rodzaj napędu, który powoduje dreszcz emocji. Dlatego wypożyczalnia samochodów sportowych w Tarnowie obrała sobie za cel spełnienie wszelkich potrzeb, dając wszystko to, czego potrzebujesz.

Warto wymienić również, jak wiele modeli można znaleźć w naszej ofercie. Klienci mogą wybierać między samochodami:

  • sportowymi,
  • dostawczymi,
  • busami osobowymi,

Każdy model naszych sportowych samochodów jest dokładnie sprawdzany, a większość pojazdów to fabrycznie nowe modele. Dzięki temu każda osoba wypożyczająca od nas samochód, może liczyć na najlepsze osiągi w najnowszych modelach, a nie na nieprzyjemne podróżowanie pojazdami, których świetność dawno minęła. To sprawia, że nasza wypożyczalnia samochodów sportowych OMT w Tarnowie jest jedną z chętniej wybieranych w tym regionie.

Zadzwoń